Podobne wpisy

10 odcinek “Podcastu by Rawa Ink”

W 10 odcinku „Podcastu by Rawa.Ink” zapraszamy na szychtę do „Kopalni Start-upów”

W 10. odcinku „Podcastu by Rawa Ink” zagościli founderzy, którzy byli laureatami poprzednich edycji konkursu „Kopalnia Start-upów”.

Już 1 marca startuje nabór do 3 edycji, więc nadarzyła się świetna okazja żeby zapytać uczestników, którzy już wzięli udział w tym konkursie jaką wartość wniósł do rozwoju ich projektów biznesowych.

Kopalnia Start-upów to konkurs na najlepszy start-up jako jedyny w Polsce organizowany własnym sumptem przez samorząd Miasta Katowice. W ciągu trzech edycji do start-upów trafi okrągły milion złotych zadeklarowany przez Prezydenta Katowic w umowie z mieszkańcami. Konkurs dostarcza jednak nie tylko nagrody finansowej, ale również pozwala na rozwój najlepszych projektów, których founderzy są oceniani przez ekspertów i mają okazję współpracować ze znakomitymi mentorami w programie akceleracyjnym.

Na krótką rozmowę w studiu zgodzili się: Maria i Julia Pawińskie ze startupa Maskup, Sławek Stolarski z Locatick i Dominik Koziarski z Little Bit Academy. Jeśli wytrwacie do końca to odpowiadamy też na najczęściej zadawane pytania związane z samym procesem konkursowym.

Nowego odcinka można wysłuchać w serwisie Spotify https://spoti.fi/3KKz5pY

Podobne wpisy