Podobne wpisy

Bardzo „Młodzi w biznesie”

Wybrano najlepszych menedżerów śląskich szkół ponadpodstawowych, to zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez Globalworth Fundation oraz Fundacja Przedsiębiorczości Revas.

Uczennice i uczniowie w 3-osobowych zespołach wcielili się w rolę wirtualnych menedżerek i menadżerów biur podróży i przez ponad miesiąc zdobywali biznesowe doświadczenie
Mierzyli się z założeniem własnej firmy zatrudnieniem pracowników przygotowaniem oferty czy działaniami marketingowymi.

Wszystko po to, aby osiągnąć jak najwyższy wynik i zagwarantować sobie miejsce w finale, a w konkursie uczestniczyło aż 51 zespołów!
A oto WIELKA TRÓJKA:
I miejsce – III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu,
II miejsce – Technikum nr 2 w Tychach
III miejsce – VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Katowicach.


Galę rozdania nagród swoją obecnością uświetnili: Tomasz Jelinowski – Członek zarządu Fundacji Globalworth, Magdalena Kolka – Zastępca Naczelnika Wydziału Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Katowice, dr Julita Mlaskawa – Rektor Uczelni Metropolitalnej, prof. UE dr hab. Zbigniew Widera – Centrum Kreatywnego Obywatelstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacja Uniwersytetu Śląskiego.

Zasłużone brawaaaaa!!!!
Mamy nadzieję, że konkurs był dla wszystkich uczestników wspaniałą przygodą pozwolił poznać własny potencjał i zdolności menadżerskie Życzymy Wam sukcesu za sukcesem i szczęśliwych decyzji!

Podobne wpisy