Similar Posts

Cały Śląsk głosuje na Katowice!

Katowice jako jedyne miasto z województwa śląskiego znalazły się w gronie nominowanych do glosowania w prestiżowym konkursie Prime Property Prize i rywalizują w kategorii samorządów  najbardziej przyjaznym inwestorom. Głosować mogą wszyscy chętni!

Konkurs Prime Property Prize to wyróżnienie podmiotów i projektów, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Obserwując dokonujące się w ostatnim czasie dynamiczne zmiany i podejmowane działania
w Katowicach, nominacja w kategorii Miasto Przyjazne Inwestorom była czystą formalnością. Oznacza wyróżnienie za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Pod uwagę brane są również jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych.

Już teraz zapraszamy Was do oddania głosu na Katowice, sama procedura jest dziecinnie prosta! Wystarczy odwiedzić stronę: https://www.propertynews.pl/konkurs/prime-property-prize-2022,107/, wybrać odpowiednią kategorię, wpisać swój e-mail i kliknąć w pole ZAGŁOSUJ.

Zwycięzców, wybranych na podstawie Waszych głosów oraz Jury, poznamy 19 września 2022 roku podczas Gali Prime Property Prize 2022.

Głosujcie i trzymajcie za nas kciuki!

Similar Posts