Capgemini szykuje nowe miejsca pracy w Katowicach

W ciągu pół roku firma planuje zatrudnić łącznie 600 osób, głównie w Katowicach i Krakowie. Dzięki hybrydowemu modelu pracy, zatrudnienie mogą znaleźć również kandydaci spoza planowanych lokalizacji.

W Katowicach liczba pracowników w centrach nowoczesnych usług biznesowych regularnie rośnie. Katowice należą do czołówki miast, w których międzynarodowe firmy lokują i rozwijają swoje oddziały o tej specjalizacji, a Capgemini to jeden z ważniejszych pracodawców tego sektora.

Katowicka siedziba Capgemini powstała w 2006 roku i pracuje w niej aktualnie 2,3 tys. osób., a w całej Polsce organizacja zatrudnia już ponad 10 tys. specjalistów. Wkrótce liczby te powiększą się dzięki już trwającej, dużej rekrutacji pracowników specjalizujących się w operacjach finansowo-księgowych oraz ekspertów z zakresu konsultingu, transformacji i finansów. Wiodącym językiem dla większości otwartych rekrutacji jest angielski, ale poszukiwane są także osoby ze znajomością języka niemieckiego, francuskiego i innych. Capgemini ogłasza także zapotrzebowanie na około 100 ekspertów z doświadczeniem z zakresu konsultingu, finansów i transformacji cyfrowej.

Praca w Capgemini będzie realizowana w modelu hybrydowym, w związku z tym rekrutacja jest więc otwarte także na kandydatów z innych lokalizacji, w których funkcjonuje, takich jak Opole, Warszawa, Lublin, Wrocław i Poznań. Osoby nowozatrudnione w ramach Business Services w trakcie początkowego procesu wdrażania i szkolenia więcej czasu spędzą w biurze. Po tym czasie codzienna praca może toczyć się w większości zdalnie.

Źródło:

https://bit.ly/2Z5TW1E

https://bit.ly/30DTN5K

Budynki w ramach kompleksu Face2Face 
Business Campus, lokalizacja centrum Capgemini w Katowicach

Similar Posts