Similar Posts

Dwie wieże kompleksu Global Office Park już gotowe do użytkowania!

Dwie 104-metrowe wieże biurowe Global Office Park zlokalizowane u zbiegu ulic Mickiewicza i Dąbrówki otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja jest realizowana przez firmę Cavatina.

Global Office Park to obiekt typu mixed-use składający się z części biurowej, usługowej i mieszkalnej. Projekt ten dostarczył na katowicki rynek biurowy 55 188 m² nowoczesnej powierzchni biurowej. Biura, oprócz dwóch 25-piętrowych wież, zajmują najmniejszy w kompleksie budynek C, oddany do użytkowania ponad rok temu. W trzeciej, wschodniej wieży powstanie 670 mieszkań na wynajem pod marką Resi Capital. Mieszkańcy oraz najemcy kompleksu będą mieli zapewniony dostęp do stref zieleni i relaksu stworzonych na tarasach zajmujących 2,3 tys. m² powierzchni.

– Global Office Park to nie tylko niezwykle nowoczesny, dobrze zaprojektowany obiekt biurowy. To przede wszystkim otwarty na miasto, wzbogacający jego infrastrukturę kompleks mixed-use wpierający przemiany zachodzące w centrum Katowic. Oddanie do użytku jego najokazalszej części to dla nas w Cavatina Holding ważny i oczekiwany moment. Otrzymane właśnie pozwolenie na użytkowanie jest potwierdzeniem, że prace przy tej inwestycji przebiegły zgodnie z planem, a firmy takie, jak ING Tech, UPC, Hyland i wiele innych już wkrótce skorzystają ze swoich nowych biur – mówi Tomasz Zydorek, Leasing Director w Cavatina Holding.

Biurowce Global Office Park przy ul. Mickiewicza. Zdjęcia: Cavatina Holding S.A.

Similar Posts