Similar Posts

Film o sektorze nowoczesnych usług biznesowych

Na zaproszenie Sektorowej Rady ds. Kompetencji oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Invest in Katowice miało okazję wziąć udział w edukacyjno-informacyjnym projekcie filmowym poświęconym Nowoczesnym Usługom Biznesowym. Jest to cykl 7 krótkich filmów w formie wywiadów.

W Katowicach niezależnie od pandemii tempo wzrostu w sektorze usług biznesowych utrzymuje się na wysokim poziomie, a sama branża jest atrakcyjnym miejscem pracy dla studentów i osób z wyższym wykształceniem. Jest to strategiczny ośrodek akademicki w Polsce i regionie – Katowice zajmują jedno z czołowych miejsc, a lokalne uczelnie wyższe mają znaczącą rolę w rozwoju środowiska biznesowego. Jako miasto łączące tętniącą życiem metropolię z owoczesnymi usługami i technologiami są wyjątkowe, ponieważ stwarzają ze swoimi partnerami możliwości współpracy nawet na niższych szczeblach edukacji.

Zleceniodawcą projektu jest PARP, Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesnych Usług Biznesowych, której partnerami są m.in. Fundacja VCC, Uniwersytet Opolski, Politechnika Śląska,a projekt współfinansowany jest ze środków unijnych. Realizatorem filmów była Agencję Cumulus z Lublina.

Nie będziemy zdradzać więcej, zachęcamy do oglądania!

https://bit.ly/3uCo8wU


Similar Posts