Podobne wpisy

Finały! Wystartował pierwszy etap rywalizacji Intel® Extreme Masters Katowice 2023. To już 11. raz, gdy oczy całego świata zwrócone są w stronę Katowic.

Finałowy etap wydarzenia odbędzie się w dniach 10-12 lutego w Katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) z udziałem publiczności. 

W Spodku zmierzą się w Counter-Strike: Global Offensive największe gwiazdy m.in.: Astralis, Team Liquid, FaZe Clan czy G2 Esports.

Topowi  zawodnicy walczą w dwóch turniejach – Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft II, o łącznej puli nagród wynoszącej w tym roku 1500 000 dolarów.

A to nie wszystko, ponieważ, po trzech latach nieobecności, wraca także IEM Expo z mocą atrakcji dla odwiedzających. Dodatkowe turnieje esportowe, liczne stoiska wypełnione aktywnościami, konferencja EFG Esports Forum, pokazy sprzętu, konkursy cosplay, miniturnieje komputerowe i po raz pierwszy koncerty – jedną z gwiazd będzie Smolasty. Zadebiutuje również nowy format – turniej wyścigowy “ESL R1”. Uczestnicy IEM Katowice 2023 mogą szykować się na ogromną dawkę emocji i legendarną dla Intel® Extreme Masters atmosferę.

Zapraszamy! To będzie prawdziwe szaleństwo!

Podobne wpisy