Similar Posts

Firma Hays przenosi swoją siedzibę do .KTW I

Zdjęcie KTW

Katowicki oddział firmy Hays od listopada będzie mieścił się w kompleksie biurowym .KTW I usytuowanym przy al. Roździeńskiego 1.

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc -największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Agencja działa na rynku od 50 lat, w Polsce obecna jest od 2002 r., a w Katowicach od 2005 r.

Obecnie w działającym od czerwca 2018 r. biurowcu .KTW I jest wynajęte 100% powierzchni biurowej. Firma HAYS Poland podpisała z TDJ Estate umowę najmu na okres pięciu lat. O wyborze nowej lokalizacji zadecydowały zaawansowane rozwiązania technologiczne zastosowane
w kompleksie, wysoka jakość dostarczanej powierzchni najmu oraz niskie koszty eksploatacyjne. Agencja doradztwa personalnego zajmie na piątym piętrze biurowca .KTW I powierzchnię ok. 300 m kw.

Jak mówi Karolina Szyndler, dyrektor katowickiego oddziału Hays Poland nowa lokalizacja to przede wszystkim szansa na rozwój. Elastyczna powierzchnia biurowa o wysokim standardzie, jaką oferuje budynek .KTW I i jego świetna lokalizacja zapewni dogodny dojazd klientom oraz komfortowe warunki pracy zespołowi konsultantów Hays.

Źródło: https://ktw.com.pl/

Similar Posts