Similar Posts

Hotel Mercure Katowice Cetrum już otwarty!

Hotel Mercure

1 września Hotel Mercure Katowice Centrum zlokalizowany w samym centrum Katowic otworzył drzwi dla pierwszych gości. Jest to kolejny obiekt grupy Accor, a jego inwestorem została austriacka firma UBM Development.

Hotel Mercure Katowice Centrum znajduje się 100m od dworca kolejowego i autobusowego. Lokalizacja w centrum miasta gwarantuje gościom komfortowy dojazd do kluczowych miejskich destynacji. Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Hala widowiskowa „Spodek” i Centrum biznesowe KTW znajdują się w promieniu 1 km, co sprawia że hotel jest idealnym punktem dla gości biznesowych.

Goście hotelowi mogą skorzystać z 268 pokoi rozmieszczonych na ośmiu piętrach. Motywem przewodnim całego obiektu jest wykorzystanie ekologicznych rozwiązań. Obiekt został zaprojektowany w myśl filozofii green & clean, a jego fasadę pokrywa największa w Katowicach ściana z naturalnymi roślinami. Technologie przyjazne środowisku są dostępne w całym obiekcie.

Obiekt oprócz bogatego zaplecza restauracyjnego, strefy relaksu, podziemnego parkingu na 70 miejsc postojowych oferuje przestrzeń biznesową z salami konferencyjnymi o całkowitej pojemności do 80 osób i powierzchni blisko 100 mkw.

Źródło

https://bit.ly/3n4Hk4c

Similar Posts