Podobne wpisy

Intel® Extreme Masters Katowice 2023 – największy turniej esportowy w Polsce powraca do Spodka!

Można już rozpocząć odliczanie do pierwszego wydarzenia z cyklu EPT Championship – IEM Katowice, które będzie miało miejsce w dniach 31 stycznia-2 lutego.

Udział wezmą 24 najlepsze zespoły CS:GO na świecie, drużyny zmierzą się w walce o łączną pulę nagród wynoszącą 1 000 000 USD.

Faza playoff turniej CS:GO zostanie rozegrana na żywo w Spodku, a ostatnie dni zmagań w mistrzostwach świata w StarCraft® II odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Podczas IEM Katowice 2023 rozegrane zostaną też zawody mistrzostw świata w StarCraft® II, gdzie 36 najlepszych zawodników z całego świata stanie w szranki w walce o tytuł Mistrza Świata. Zawody rozpoczną się w drugim tygodniu lutego, a przewidziana pula nagród to 500 000 USD. Finały odbędą na scenie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 10-12 lutego 2023.

Co więcej, przyszłoroczna edycja wydarzenia oznacza też powrót IEM Expo, które ponownie zostanie zorganizowane w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Dla odwiedzających pasjonatów esportu przez pełne 3 dni dostępne będzie ponad 8000 m2 przestrzeni targowej wypełnionej aktywnościami, nowościami technologicznymi i gamingowymi, rywalizacją i licznymi, innymi atrakcjami. Więcej informacji na ten temat zostanie ogłoszone wkrótce.

Sprzedaż biletów na IEM Katowice 2023 rusza już 22 września o godzinie 15:00. Szczegóły na temat dostępności i cen biletów znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia

Podobne wpisy