Podobne wpisy

Katowice na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes

Od 14 do 17 marca Katowice po raz kolejny prezentują swój potencjał inwestycyjny na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes (Francja). Targi MIPIM to wiodące na świecie wydarzenie poświęcone rynkowi nieruchomości. Udział w Targach to czas intensywnej pracy, spotkań i rozmów z przedstawicielami branży nieruchomości, inwestorami oraz delegacjami miast i regionów z całego świata.

Fot. UMK

– Targi MIPIM to wyjątkowa okazja by Katowice utrwaliły się w świadomości inwestorów z całego świata jako miasto idące z duchem czasu, a nawet wyprzedzające trendy. Poprzez wspólny udział z parterami chcemy pokazać, że jesteśmy otwarci na współpracę w dążeniu do wspólnego celu – uczynienia z Katowic miejscem, w którym dobrze się żyje, pracuje i inwestuje – mówi Bogumił Sobula, pierwszy wiceprezydent Katowic, który przewodniczy tegorocznej delegacji Katowic na MIPIM.

W tym roku Katowice zaprosiły do wspólnego udziału w Targach inwestorów działających w stolicy województwa śląskiego, by wspólnie promować atrakcyjność inwestycyjną miasta. Partnerami goszczącymi na stoisku Katowic są: DL Invest Group PM S. A., Opal Sp.  z o. o., TDJ Estate Sp. z o. o. oraz NOHO Investment Sp. z o. o. Silesia Sp. k. Są to inwestorzy reprezentujący różne sektory rynku nieruchomości, w szczególności sektor biurowo-usługowy oraz mieszkaniowy.

Fot. UMK

16 marca na stoisku Katowic odbędzie się wydarzenie KATOWICE – GET UP TO DATE!, które otworzy prezydent Katowic, Marcin Krupa. Podczas wspólnego wystąpienia przedstawicieli Miasta oraz partnerów uczestnikom wydarzenia zaprezentowany zostanie potencjał gospodarczy Katowic.

Podobne wpisy