Similar Posts

Katowice powalczą o Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego!

Trwa głosowanie internetowe w 23. Edycji konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2022. Do konkursu wśród 27 zgłoszonych przestrzeni z całego województwa śląskiego nominowane zostały 3 katowickie obiekty o różnym przeznaczeniu.

W konkursie biorą udział:

•Face2Face Business Campus w Katowicach (Echo Investment), ul. Żelazna 4

fot. Piotr Krysiak/Obiektyw PK-foto i film

• Rozbudowa i dostosowanie budynku do potrzeb działalności kulturalnej Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach, ul. Wincentego Pola 38.

fot. Urząd Miasta Katowice

•Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w ciągu ulicy Dworcowej w Katowicach, na odcinku od skrzyżowania ul. Św. Jana i ul. Dworcowej do skrzyżowania ul. Mielęckiego i ul. Mariackiej.

fot. DronoART

Jak zagłosować?

Wystarczy wejść na stronę https://npp.slaskie.pl/vote/project_25 i wybrać oczywiście Katowice :)Każda osoba może przyznać punkty trzem wybranym przez siebie realizacjom zgłoszonym do konkursu. Wygrywa nie tylko sam projekt, który zdobędzie największą liczbę głosów, ale też sami głosujący, wśród których rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Głosować można do końca sierpnia.

Internetowy plebiscyt stanowi część corocznego konkursu organizowanego przez Zarząd Województwa Śląskiego pod patronatem marszałka województwa, a jego celem jest wyróżnienie najlepszych projektów urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń miejską.

Więcej informacji o Konkursie https://bit.ly/3zw8lCu


Similar Posts