Kolejna edycja EKG we wrześniu

XIII Europejski Kongres Gospodarczy (EEC – European Economic Congress) w tym roku odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz on-line w dniach 20-22 września 2021 r.

– Wsłuchując się w głosy partnerów i uwzględniając okoliczności, rozplanowaliśmy aktywności w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego miesiąc po miesiącu. Pod szyldem EEC prowadzimy rozmowy, wywiady, debaty, badania. Mocnym akcentem będzie cykl dyskusji online w maju, a 13. edycję Europejskiego Kongresu Gospodarczego zorganizujemy w dniach 20-22 września br. – stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i jednocześnie zdalnie – informuje Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Organizatorem wydarzenia jest, jak co roku, grupa PTWP. Wezmą w nim udział przedstawiciele polskiego i zagranicznego biznesu, polscy i europejscy politycy, eksperci i naukowcy. Tegoroczna tematyka będzie koncentrowała się wokół tematów m.in. plan odbudowy dla Europy z punktu widzenia biznesu i inwestorów, perspektywy gospodarcze dla Polski i Europy w 2021 roku, digitalizacja gospodarki, trendy związane z cyfryzacją, sposoby wykorzystania cyfrowego przyspieszenia. W najnowszej edycji Kongresu pojawią się również zagadnienia handlu międzynarodowego i nowego układu sił gospodarczych na globalnej scenie pomiędzy Chinami, Indiami, USA, Europą. Nie zabraknie też tematów, którymi w ostatnim czasie żyje cały świat: oczekiwania konsumentów w świecie po pandemii, rosnące znaczenie e-commerce, a także zmiany klimatyczne.

Obecnie poprzez formularz na stronie można przesyłać propozycje tematów do agendy kongresu. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu!

Źródło:

EEC Poland

Similar Posts