Podobne wpisy

Kolejna edycja konkursu EEC Startup Challenge 2023 zbliża się wielkimi krokami!

Do tegorocznej edycji zgłosiło się aż 213 startupów z całej Polski. Spośród nich jurorzy wyselekcjonowali grupę 101 najlepszych na podstawie precyzyjnie zarysowanych kryteriów!

Serdecznie gratulujemy startupom, które prowadzą swoje projekty w Katowicach, a które zakwalifikowały się do dalszego etapu konkursu: Advisero Sp. z o.o., Biostra, BS Labs, EXPERT.Legal Sp. z o.o. oraz HeatReco Sp. z o.o.

Aktualnie trwa kolejny etap, w którym eksperci wybiorą 15 finalistów – po trzech w pięciu kategoriach:

  • MODERN ECONOMY (przemysł, energetyka, telekomunikacja, transport, budownictwo, robotyka, automatyzacja),
  • ENVIRONMENT (ochrona środowiska: technologie dla klimatu, ekologiczne uprawy, smart energy, wykorzystanie surowców, przetwórstwo odpadów),
  • HEALTH & BIOTECHNOLOGY (medycyna, zdrowie, technologie medyczne, farmacja, biotechnologia),
  • BUSINESS PROCESSES (zarządzanie, analityka, ICT, cyberbezpieczeństwo, logistyka, HR),
  • CLIENT & LIFESTYLE (handel, customer experience, e-commerce, fintech, edutech, gaming, sport, przemysł czasu wolnego).

W dniu 25.04.2023 r. podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach finaliści zaprezentują się na żywo przed międzynarodowym gronem inwestorów.

Jurorzy konkursu po wysłuchaniu prezentacji wybiorą w każdej z kategorii zwycięzcę. Udział w EEC Startup Challenge, a zwłaszcza kwalifikacja do finałów, może być ważnym krokiem na drodze rozwoju biznesu poprzez pozyskanie inwestora lub partnera finansowego.Samo spotkanie w takim gronie i wymiana doświadczeń z przedstawicielami innych startupów to wartość dodana udziału w konkursie.

Zapraszamy do rejestracji na Kongres: https://bit.ly/3G3Louo

Podobne wpisy