Similar Posts

Kompleksowa wizualizacja Eco City Katowice właśnie została opublikowana!

Eco City Katowice to inwestycja obejmująca 4 nowe biurowce przy ulicy Konduktorskiej w Katowicach. Kompleks biurowców, którego budowa rozpoczęła się we wrześniu 2020 roku, wniesie nową jakość na rynku nieruchomości komercyjnych. Inwestor właśnie zaprezentował ECO SQUARE czyli rekreacyjno-wypoczynkową zieloną strefę w sercu kompleksu ze ścieżkami spacerowymi i miejscem do rekreacji, która będzie wartością dodaną dla energooszczędnych biurowców. ECO SQUARE sprawi, że zieleń stanie się nieodłącznym elementem towarzyszącym budynkom. Do dyspozycji najemców oddane zostaną również stanowiska do pracy wśród zieleni, boisko do gry w koszykówkę z trybunami oraz amfiteatr stworzony z myślą o firmowej integracji.

ECO City Katowice zapewni 34 400 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej (w tym 1 900 m2 powierzchni coworkingowej) i 1 050 miejsc parkingowych zlokalizowanych na parkingach podziemnych.

Oddanie do użytku pierwszych dwóch biurowców ECO City Katowice zaplanowano na 2023 rok. Obecne prace budowlane związane są budową kolejnych kondygnacji budynków ECO1 i ECO2.

Similar Posts