Podobne wpisy

Katowicki partner – Polska Agencja Inwestycji i Handlu przyjmuje zgłoszenia do udziału w stoisku podczas Smart City Summit Niederrhein

Smart City Summit Niederrhein to jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora nowoczesnych technologii i usług dla miast w landzie Nadrenia Północna Westfalia – jednym z najbardziej zurbanizowanych i rozwiniętych gospodarczo regionów Niemiec. Polska będzie krajem partnerskim tegorocznej edycji wydarzenia. Na polskiej strefie Smart City Summit nie zabraknie więc wydarzeń promujących polskie rozwiązania.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH we Frankfurcie zaprasza polskie firmy oferujące produkty, usługi i technologie z szeroko pojętego sektora smart city do do zaprezentowania swojej oferty w ramach stoiska narodowego.

Szczegóły wydarzenia:

  • Miejsce: Mönchengladbach
  • Data: 23 listopada 2023 r.
  • Organizator: Marketing Gesellschaft Mönchengladbach
  • Strona wydarzenia: https://smart-city-summit.com/

Obecność na stoisku narodowym PAIH daje możliwość:

  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do prezentacji autorskich produktów,
  • odbycia spotkań z kontrahentami oraz instytucjami i organizacjami okołobiznesowymi, w tym także z przedstawicielami lokalnej administracji,
  • konsultacji planu ekspansji na rynek niemiecki,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Obecność na targach dla zakwalifikowanych firm wiązać się będzie z koniecznością pokrycia kosztów logistycznych (bilety, przewóz produktów, noclegi etc.)

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego: https://www.paih.gov.pl/rejestracja-Smart_City_Summit_Niederrhein_2023
do dnia 16 sierpnia 2023 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o możliwości wystawienia się na polskim stoisku decydować będzie zgodność z wymogami sprawdzonymi przez niezależną komisję ekspercką.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela:

Dorota Kafara
Business Development Manager
Zagraniczne Biuro Handlowe we Frankfurcie
Email: dorota.kafara (at) paih.gov.pl

O współpracy na linii Polska Agencja Inwestycji i Handlu – Katowice możecie poczytać tu:

PAIH i Katowice razem dla biznesu – WYDZIAŁ OBSŁUGI INWESTORÓW UM KATOWICE

PAIH bliżej przedsiębiorców w kraju. Pierwsze z Regionalnych Biur Handlowych otwarte w Katowicach. – WYDZIAŁ OBSŁUGI INWESTORÓW UM KATOWICE (katowice.eu)

Podobne wpisy