Similar Posts

Polskie stoisko na Targach w Japonii – TOKYO GAME SHOW 2022

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tokio zaprasza polskich producentów gier do wspólnego stworzenia Polskiego Stoiska Narodowego “Games from Poland”.

Tokyo Game Show jestnajwiększym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży gamingowej. Tegoroczna edycja TGS 2022 jest wyjątkowa, bo będzie pierwszą możliwością spotkania się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, tym większym cieszy się zainteresowaniem przedsiębiorców z całego świata.

Tokyo Game Show 2022 rusza 15 września 2022 ale już teraz można zgłosić swój udział. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tokio proponuje zakwalifikowanym przedsiębiorcom:

  • prezentację produktów na Polskim Stoisku Narodowym,
  • dedykowaną przestrzeń do spotkań z  potencjalnymi partnerami czy kooperantami,
  • merytoryczne i językowe wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych w Japonii.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne dla podmiotów, które zostaną zakwalifikowane, równocześnie koszty logistyczne, tj. spedycja towarów i materiałów reklamowych, koszty transportu, koszty ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. opłaca wystawca.

Firmy zainteresowane udziałem w targach TGS 2022 i prezentacją oferty w ramach Polskiego Stoiska Narodowego powinny zgłosić się do PAIH za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 22 lipca 2022 r.

Więcej informacji: https://www.paih.gov.pl/20220915/polskie_stoisko_narodowe_na_targach_tokyo_game_show

Similar Posts