SZCZYT CYFROWY ONZ – IGF 2021 W KATOWICACH

Czym jest IGF? Co warto o nim wiedzieć?

Polska po raz pierwszy będzie gospodarzem organizowanego przez ONZ Szczytu Cyfrowego –  Forum Zarządzania Internetem. Wydarzenie, którego organizatorem jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, odbędzie się w dniach 6-10 grudnia 2021 roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

IGF (Internet Governance Forum/Światowe Forum Zarządzania Internetem) to międzynarodowe spotkanie z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych, umożliwiające globalną dyskusję o rozwoju internetu. Jest miejscem wymiany myśli i doświadczeń w zakresie zarządzania internetem.

W Światowym Forum Zarządzania Internetem 2021 udział wezmą ustawodawcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele świata nauki i organizacji pozarządowych. Kilka tysięcy osób z całego globu będzie dyskutować o możliwościach i wyzwaniach stawianych przez internet, a także sposobach pełnego wykorzystania jego potencjału.

IGF2021 będzie miejscem otwartej i realnej debaty m.in. o przyszłości platform internetowych. Hasło tegorocznej konferencji to:  >Internet United< („zjednoczony internet”).

Miasto Katowice, jako gospodarz tej globalnej imprezy, przygotowuje dla jego uczestników specjalne atrakcje!

Jakie?

Sprawdźcie sami – szczegóły pod linkiem:

http://bityl.pl/7VjJK

Similar Posts