Podobne wpisy

TDJ Estate Sp. z o.o. partnerem Miasta Katowice podczas Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2023 w Cannes

Grupę partnerów Miasta Katowice na targach MIPIM 2023 zamyka TDJ Estate Sp. z o.o

Od 2013 roku TDJ Estate aktywnie działa na rynku nieruchomości rozwijając swoje kompetencje w sektorach budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego, land developingu i logistyki.

Flagową inwestycją TDj Estate w Katowicach jest kompleks biurowy .KTW oferujący 60 000 m2 powierzchni najmu. Biurowce .KTW to nowa jakość przestrzeni łączącej funkcje biurowe, usługowe i publiczne będąca częścią unikalnego procesu modernizacji przestrzeni śródmiejskiej.

TDJ Estate aktualnie prowadzi prace budowlane w ramach kilku inwestycji. Jedną z nich jest Osiedle Franciszkańskie, powstające od 2014 roku w katowickiej Ligocie, gdzie docelowo znajdzie się 1 300 mieszkań. W samym sercu Katowic, tuż obok Strefy Kultury, w trakcie realizacji jest zespół mieszkaniowy Pierwsza Dzielnica – powstały już 3 budynki z 265 mieszkaniami, a w II etapie budowanych jest kolejnych 255 mieszkań.

Na stoisku Miasta Katowice R8.C1 będzie możliwość spotkania z przedstawicielem partnera i poznania szczegółów projektów TDJ Estate

Zapraszamy do umawiania spotkań zarówno z reprezentacją przedstawionego partnera, jak i delegacją Miasta!

Podobne wpisy