Podobne wpisy

Concentrix Polska otwiera nową, stałą siedzibę w Katowicach

Wraz z otwarciem nowej siedziby w Katowicach firma buduje fundament dla dalszego rozwoju w Polsce.

MK

KATOWICE, Polska (6. czerwca 2024 r.) Concentrix, globalny lider w dziedzinie technologii i usług, obsługujący najlepsze światowe marki, ogłosił dziś otwarcie swojej nowej, stałej siedziby w Katowicach.

Concentrix zorganizował oficjalną ceremonię otwarcia w dniu 6 czerwca 2024 r., z udziałem Prezydenta Katowic, Marcina Krupy, który wygłosił krótkie przemówienie, zwiedził nowy obiekt a także zapoznał się z planami przyszłego rozwoju firmy. Wydarzenie zakończyło się oficjalnym przecięciem wstęgi.

Zapewniając najnowocześniejsze wyposażenie, budynek oferuje również szereg udogodnień dla pracowników (którzy są określani jako „game-changers” w swojej organizacji), w tym restaurację, punkty z kawą, strefy relaksu z miękkimi siedziskami i widokiem na panoramę Katowic. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia łatwy dostęp dla dojeżdżających do pracy pracowników, z liniami tramwajowymi i przystankami autobusowymi w odległości krótkiego spaceru od obiektu.

Z biurami w Lublinie, Szczecinie i Warszawie, Concentrix działa w Polsce od 2005 roku i obecnie zatrudnia ponad 2000 osób.  

UMK

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tą inwestycją w Polsce” – powiedziała Edyta Szubert, Dyrektor Concentrix w Polsce.  „To świadectwo naszego zaangażowania we wzrost i rozwój na tym kluczowym rynku.  Z niecierpliwością czekamy na uruchomienie nowej lokalizacji i stworzenie nowych możliwości zatrudnienia w tym regionie. Zależy nam na tym, aby wyróżniać się jako świetny pracodawca, który naprawdę dba o swoich pracowników i lokalną społeczność, i nie możemy się doczekać powitania nowych, pełnych pasji i utalentowanych ludzi w nadchodzących miesiącach”.

Z wieloma różnymi ścieżkami kariery do odkrycia, Concentrix dąży do stworzenia pozytywnego, bezpiecznego środowiska pracy dla wszystkich swoich pracowników, umożliwiając im pracę i rozwój kompetencji i kariery w wiodącej międzynarodowej firmy technologicznej i usługowej.

Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych możliwościach kariery, odwiedź stronę: www.jobs.concentrix.com.        

O nas: Poznaj moc Concentrix

Concentrix Corporation (NASDAQ: CNXC) to globalny lider w dziedzinie technologii i usług, który wspiera najlepsze marki na świecie. Jesteśmy skoncentrowani na ludziach, napędzani technologią i inteligencją. Każdego dnia projektujemy, budujemy i uruchamiamy w pełni zintegrowane, kompleksowe rozwiązania w całym przedsiębiorstwie, pomagając ponad 2000 klientów w rozwiązywaniu najtrudniejszych wyzwań biznesowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie przełomowych rozwiązań dla marek, budowanie i rozwijanie zabezpieczonych technologii sztucznej inteligencji, czy też prowadzenie operacji cyfrowych, które zapewniają globalną spójność z lokalnym akcentem, mamy to wszystko pod kontrolą. U podstaw wszystkiego, co robimy, leży zaangażowanie w przekształcanie sposobu, w jaki firmy łączą się, wchodzą w interakcje i rozwijają. Jesteśmy tutaj, aby na nowo zdefiniować, czym jest sukces, zapewniając niewyobrażalne wyniki we wszystkich kluczowych branżach na ponad 70 rynkach. Praktycznie na całym świecie. Odwiedź stronę concentrix.com, aby dowiedzieć się więcej.

Nawiąż kontakt z Concentrix:

Strona: http://www.concentrix.com/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/concentrix/
Twitter: https://twitter.com/concentrix/

Podobne wpisy