Podobne wpisy

Drodzy liderzy sektora nowoczesnych usług biznesowych,

wraz z ABSL zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu, na podstawie którego powstanie doroczny raport “Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce”. 

Raport ABSL to jedyne takie opracowanie badające kondycję sektora usług biznesowych w Polsce, w tym głównych lokalizacji, zatrudnienia, prowadzonych procesów, specjalizacji, wynagrodzeń, stosowanych technologii czy praktyk HR, D&I oraz ESG. W tym roku będzie to już 15 edycja tego unikalnego opracowania.

W jego poprzedniej edycji odpowiedzi udzielili przedstawiciele aż 500 centrów biznesowych – dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza. Żeby to zrobić, prosimy o kontakt z  Żeby wziąć udział w badaniu skontaktuj się z research@absl.pl lub z Pawłem Szudrą (pawel.szudra@absl.pl), koordynatorem projektu z ramienia ABSL.

Ankieta powinna być wypełniona przez osobę odpowiedzialną za realizację strategii i/lub podejmowanie decyzji operacyjnych w Polsce.

W badaniu można wziąć udział tylko raz, ale istnieje możliwość edycji swoich odpowiedzi do momentu jego zamknięcia 23 lutego 2024 roku.

Premiera raportu odbędzie się podczas organizowanego w Krakowie w dniach 3-5 czerwca ABSL Summit 2024.

Dziękujemy za Państwa wkład! 

Podobne wpisy