Podobne wpisy

TMF Group zatrudni w Katowicach ponad 100 dodatkowych specjalistów do obsługi największych firm na świecie!!

O ponad 100 specjalistów planuje powiększyć swój zespół TMF Group w Polsce. Firma specjalizująca się w świadczeniu usług w obszarach kadr i płac, podatków i księgowości oraz sekretariatu korporacyjnego rekrutuje do swojego Europejskiego Centrum Rozwoju zlokalizowanego w Katowicach, obsługującego firmy z listy Fortune Global 500 i FTSE 100.

25 proc. rekrutowanych przez firmę w Polsce specjalistów to osoby z doświadczeniem, w wieku powyżej 40 lat.

„Europejskie Centrum TMF Group stale poszerza zakres usług dla klientów globalnych stąd potrzeba zatrudnienia kolejnych osób. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i początkujące. Co czwarta rekrutowana obecnie osoba to specjalista w wieku powyżej 40 lat” – podkreśla Maja Mandela, dyrektor jakości usług w TMF Group.

W pierwszej kolejności firma będzie potrzebowała kandydatów do pracy w kadrach, księgowości i podatkach oraz płacach. Firma planuje większą otwartość na rynek hiszpański, stąd znajomość języka hiszpańskiego lub doświadczenie we współpracy z tym rynkiem będą dodatkowym atutem.

TMF Group jest czołową firmą świadczącą usługi biznesowe w zakresie administracji i zgodności dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.

„Mimo trudnej sytuacji gospodarczo-politycznej, inflacji i rosnącego bezrobocia, cieszymy się, że TMF Group – na przekór trendom – nadal się rozwija i oferuje nowe miejsca pracy w Polsce” – podkreśla Joanna Romańczuk, dyrektor TMF Group w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

O TMF Group

TMF Group jest czołową firmą świadczącą administracyjne usługi biznesowe dla firm, w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Ponad 9,000 ekspertów, działających w ponad 80 lokalizacjach jest firmą o zasięgu globalnym, która oferuje łącznie usługi powiernicze, sekretariatu korporacyjnego, księgowe i podatkowe oraz w zakresie kadr i płac, które mają kluczowy wpływ na sprawną działalność firm inwestujących i działających w wielu jurysdykcjach.

Z usług TNF Group  korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.

Więcej: www.tmf-group.com

O TMF Group w Polsce

Zatrudniając ponad 600 ekspertów w biurach w Warszawie i Katowicach, TMF Polska jest jednym
z największych oddziałów Grupy TMF w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). TMF Polska obsługuje ponad 800 polskich i międzynarodowych klientów. Ukraiński oddział Grupy zatrudnia 40 ekspertów pracujących na rzecz ponad 50 globalnych klientów. W obu oddziałach zespół TMF Group wspiera klientów w zakresie księgowości i podatków, obsługi kadrowo-płacowej oraz sekretariatu korporacyjnego.

Więcej: https://www.tmf-group.com/pl-pl/about-us/

Podobne wpisy