Podobne wpisy

Nowojorski Flatiron Building w Katowicach

Już 1 grudnia 2023 r. sieć Qubus Hotel otwiera nowy 4* obiekt w Katowicach.

Hotel przy ul. Moniuszki 9oferuje 97 pokojów 1 i 2-osobowych oraz ekskluzywny apartament.

Oficjalne otwarcie hotelu połączone z bankietem dla kontrahentów będzie miało miejsce 30 listopada.

– Prace budowlane dobiegają końca, w tej chwili odbieramy już kolejne pokoje na krańcowych piętrach i skupiamy się na elementach aranżacyjnych. To powala nam na 100% potwierdzić otwarcie Qubus Hotel Katowice dla Gości już od 1 grudnia 2023 r. – mówi Dyrektor Hotelu Szymon Przydworski – bardzo cieszymy się, że wróciliśmy do Katowic, a projekt udało nam się zrealizować na czas. Widząc efekt końcowy wiemy, że udało nam się odwzorować całkowicie naszą wizję tego miejsca. Jest przytulnie, nowocześnie i wygodnie. Wszystkie materiały na które się zdecydowaliśmy czyli drewno, wełna, beton strukturalny, szkło wspaniale się ze sobą komponują tworząc naprawdę niezwykłe wnętrza.

Do dyspozycji Gości w hotelu będzie również elegancka restauracja z tarasem mieszcząca do 50 osób. Na spotkania biznesowe czy małe przyjęcia rodzinne przewidziane zostały także 2 kameralne sale konferencyjne. W hotelu znajdzie się również centrum fitness z sauną i siłownią. 

Hotel jest 12-stym obiektem sieci Qubus Hotel, do której należą też m.in. obiekty w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy Łodzi. 

Podobne wpisy