Podobne wpisy

Koncentracja firm w Global Office Park

Concentrix, firma obecna na rynkach w 40 krajach na 6 kontynentach, otworzyła swoje biuro w Katowicach. To trzecie biuro firmy w Polsce, zaraz po Lublinie i Szczecinie.

fot. UMK

Firma dostarcza rozwiązania CX (Customer Experience) dla 130 klientów z listy Fortune Global 500 oraz 125 klientów z sektora nowych technologii. Koncentrują się na motoryzacji, bankowości i finansach, elektronice użytkowej, sektorze energetycznym i publicznym, mediach, sprzedaży detalicznej ubezpieczeń i handlu elektronicznym, a także branży podróżniczej i turystycznej.

Firma przyznaje, że „Tak, mamy małą obsesję – ale w ten sposób pomagamy Ci pozostać na czele. Ponieważ oczekiwania klientów i technologia szybko ewoluują, potrzebujesz partnera, który już myśli o tym, co będzie dalej”.

W Katowicach zamierzają zatrudnić 200 osób ze znajomością języków obcych do obsługi globalnych klientów. Wesprą one Ryanaira, który oferuje loty m.in. do Manchesteru, Kolonii-Bonn, Londynu (Luton i Stansted), Katanii i Dortmundu.

„Dzięki różnorodnym stanowiskom, jakie oferuje Concentrix, zapewniamy szerokie możliwości budowania kariery dla osób, które chcą rozwijać się w międzynarodowej firmie, będącej liderem swojego rynku. Jesteśmy uznawani za pracodawcę elastycznego i zapewniającego bezpieczeństwo, który ma wiele do zaoferowania swoim pracownikom. Serdecznie zapraszam do Współpracy,” mówi Paweł Puła, Sr. Director Operations.

https://www.24kato.pl/amerykanski-koncern-concentrix-otwiera-biuro-w-katowicach-zatrudni-ponad-200-osob-nabor-trwa

https://www.concentrix.com/

https://www.wkatowicach.eu/informacje/w-katowicach/Concentrix-otwiera-trzecia-lokalizacje-w-Polsce-i-tworzy-setki-nowych-miejsc-pracy-w-Katowicach.-Pracownicy-beda-wspierac-globalna-linie-lotnicza-Ryanair/idn:4248

Podobne wpisy