Podobne wpisy

Success in your career starts with a good Reply! – ekspansja Reply

Reply, globalna firma konsultingowa, z dumą ogłasza ekspansję na polskim rynku IT. Jako sieć globalna specjalizuje się w technologiach, aplikacjach i procesach. Dzięki wysoko wyspecjalizowanym firmom firma napędza transformację cyfrową w małych, międzynarodowych zespołach, dysponując najnowocześniejszymi technologiami. Koncentruje się m.in. na sztucznej inteligencji (AI) i generatywnej sztucznej inteligencji, przetwarzaniu w chmurze, Internecie rzeczy i połączonych produktach, robotyce, obliczeniach kwantowych, doświadczeniach cyfrowych i rozwiązaniach w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Reply zatrudnia obecnie ponad 14 000 pracowników na całym świecie, a jedyne biuro w Polsce mieści się w Katowicach.

fot. materiały własne Reply

Dlaczego Katowice?

Oto kilka słów od dyrektora zarządzającego, Giorgio Modolo:

„Reply wybrał Katowice jako miejsce do budowy swojego polskiego centrum. W ciągu 20 miesięcy udało nam się z sukcesem zatrudnić ponad 400 utalentowanych osób, posiadających różne zestawy umiejętności, których szukaliśmy. Będziemy nadal rozbudowywać nasz zespół, w pełni wierząc, że Katowice to właściwe miejsce dla naszego strategicznego rozwoju.”

W Katowicach firma kontynuuje ekspansję i ogłasza poszukiwanie nowych talentów, które dołączą do jej zespołu. Poszukują programistów z różnorodnym doświadczeniem, w tym Java, .NET, React.js, Angular, Python, Salesforce, SAP Commerce, Node.js. Miejsce w firmie znajdą także specjaliści DevOps z doświadczeniem w AWS i Azure, Scrum Masterzy, Project Managerowie, specjaliści QA czy inni eksperci IT.

fot. materiały własne Reply

Firma aktywnie poszukuje młodych talentów wśród studentów i absolwentów oraz otwiera im drzwi do rozwoju zawodowego. Organizuje różnorodne wyzwania, które są doskonałą okazją do sprawdzenia i wykorzystania umiejętności programistycznych. Jednym z nadchodzących wydarzeń jest Cyber ​​Security Challenge, którego szczegóły można znaleźć na fanpage’u firmy na platformie LinkedIn @Reply.

Co więcej, Reply tworzy środowisko, w którym koledzy mogą nawiązywać kontakty międzydyscyplinarne i uczyć się od siebie nawzajem. Dzieje się to za pośrednictwem formatów online, takich jak seminaria internetowe, czy spotkania na żywo. Pracownicy z różnych krajów i firm o wspólnych zainteresowaniach tworzą społeczności, które pozwalają im razem badać określony temat i opracowywać rynkowo kompatybilne rozwiązania z nowych technologii.

Zainteresowanych firmą zapraszamy do odwiedzenia jej profilu na Linkedin: @Reply

fot. materiały własne Reply

Podobne wpisy