Podobne wpisy

Witaj w świecie DAZN

DAZN Media Poland jest polskim oddziałem DAZN Group – firmy oferującej usługę streamingu sportowego na żywo i na żądanie. To ponad 40 różnych dyscyplin sportowych na 200 rynkach dla milionów użytkowników. Platforma oferuje ponad 800 sportowych wydarzeń rocznie.

Subskrybenci DAZN mogą oglądać na żywo między innymi zmagania piłkarskie w najlepszych ligach w Europie (Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga), zawody międzynarodowe (mistrzostwa świata i Europy), a także wszystkie najważniejsze rozgrywki w takich dyscyplinach jak koszykówka, futbol amerykański, baseball, hokej na lodzie, tenis czy sporty walki. W ostatnim czasie udało nam się wzbogacić naszą ofertę dla fanów NFL spoza USA (w tym z Polski!) dzięki wprowadzeniu NFL Game Pass, a przejęcie Eleven pozwoliło nam zaoferować lokalne treści sportowe nie tylko w Niemczech, Włoszech, Japonii, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Wielkiej Brytanii, ale również w Belgii, Portugalii i Tajwanie. Zabezpieczyliśmy również prawa do Ligue 1 we Francji, co zapewnia fanom jeszcze więcej sportowych wrażeń – mówi Krzysztof Maliński, VP Engineering DAZN.

Katowickie biuro istnieje na Śląsku od 2011 roku początkowo zatrudniając około 100 osób. W związku ze wspomnianym rozwojem oferty firmy dzisiaj polski oddział to ponad 200 osób zarówno z obszaru technologicznego jak również finansowego. Zespoły technologiczne w Katowicach posiadają wiele platform (Android, iOS i inne) i technologii (Kotlin, Swift, JavaScript) w swoim portfolio.

photo: DAZN

To, co nas wyróżnia to międzynarodowe środowisko pracy, gdzie język angielski jest naturalnym wyborem w codziennej komunikacji. Tworzymy różnorodne miejsce pracy nastawione na wzajemne poszanowanie odmiennych stylów pracy, osobowości. Społeczność DAZN to osoby ambitne, kreatywne w poszukiwaniu rozwiązań, które nie boją się kwestionować status quo i jednocześnie potrafią odnaleźć się w szybkim tempie zmian. O tym świadczyć może fakt, że coraz częściej zapraszamy do nas stażystów, którzy wnoszą powiew świeżego spojrzenia na wiele obecnych wyzwań. Jedną z wartości w DAZN jest wsparcie i to przejawia się w codziennej pracy zespołów, ale także w naszej ofercie benefitów. Pracownicy oraz członkowie rodziny mogą bowiem liczyć na profesjonalne wsparcie za pośrednictwem Employee Assistance Program – mówi Agata Zdrojewicz, Head of People DAZN.

Zarówno w tym, jak i przyszłym roku DAZN Media Poland kontynuuje dalszy rozwój działu Engineering. Większość wakatów to nowe stanowiska, powstałe w związku z intensywnym rozwojem projektów. Powiększany jest katowicki zespół Mobile, który tworzy aplikacje na urządzenia iOS i Android dla milionów użytkowników na całym świecie. Zatrudnienie znajdą tu również programiści Node.js, którzy dbają o backend, oraz programiści JavaScript, którzy rozwijają frontend aplikacji na urządzenia takie jak: smart TV, konsole, set-top boxy i inne, ponieważ, jak wiadomo, sport najlepiej ogląda się na dużym ekranie.

Podobne wpisy